Bohyní sladké kuchyně

Chcete se naučit péct ty nejmedovější perníčky?

Stává se vám čas od času nebo dost často, že vás napadne myšlenka „hm, něco bych upekla“, ale nevíte, kde hledat inspiraci? Nebo máte naopak zcela konkrétní představu, ale zase vám chybí ten správný recept? A v obou případech máte jen plné internetové stránky receptů, kdy zbývá otázka – Jak a který si vybrat?

Pomůžu vám vybrat

Kuchtime

Ukážu vám, že i ty nejvyhlášenější delikatesy si můžete upéct u vás doma

Kuchtime

Dostanete přesné rozpisy surovin, k tomu i rady a tipy během pečení.

Kuchtime

Krok po kroku vás provedu jednotlivými recepty a pro inspiraci přidám fotografie.

e-Kuchařka Bohyní sladké kuchyně

I já jsem si kolikrát s nadšením řekla, upeču nějakou dobrotu. Ale jakou? Když už jsem našla inspiraci, neměla jsem k ní recept. Nebo jsem měla spoustu receptů, ale ne vždy se setkaly s úspěchem. Buď tam bylo něčeho málo, nebo moc. Těsto bylo moc řídké, poleva moc hustá, dohromady to nefungovalo.

Strávila jsme třeba i hodiny hledáním a sepisováním toho správného receptu a po mnoha a mnoha vyzkoušeních a ochutnáních mnou i mými kamarádkami si jej teprve uložila do svojí kuchařky.

Kuchtime

Do kuchařky, kterou vám nyní představuji jako osvědčeného pomocníka ve vaší sladké kuchyni. 

vášeň a radost z pečení se postupně přetavila v touhu předávat své zkušenosti dalším pekařkám a cukrářkám, které buď začínají ve své sladké kuchyni a nebo i zkušeným pekařkám a cukrářkám, které hledají novou inspiraci nebo chtějí vyzkoušet nové recepty.

Kuchtime

Největší odměnou mi je, když mi někdo napíše o recept a potom pošle fotku vytvořené dobroty.

Ráda dodávám odvahu a ukazuji,  jak i ty největší delikatesy světa si můžete upéct u vás doma a není to taková věda. Se správným receptem zvládnete cokoliv

Co všechno díky e-Kuchařce získáte?

 • Kuchtime
  e-Kuchařka vám ušetří čas
  Už nebudete muset hodinu hledat ten správný recept na internetu a proklikávat se stovkami receptů, za tu dobu už budete mít napečeno.
 • Kuchtime
  e-Kuchařka vám dodá odvahu
  Díky přesnému receptu budete vždy vědět, jak postupovat a tak pro vás bude každý recept snadný. A zjistíte, že to může být i zábava.
 • Kuchtime
  e-Kuchařka vám ušetří zklamání
  Všechny recepty jsou vyzkoušené, dostanete přesný rozpis surovin a přesné postupy. Zboříme i některé mýty o určitých dobrotách.
 • Kuchtime
  e-Kuchařka vám bude inspirací
  Naučím vás tradiční recepty, ale i moderní delikatesy, se kterými zabodujete u své rodiny nebo známých, kolegů v práci a budete za hvězdu.
 • Kuchtime
  e-Kuchařka vám ušetří peníze
  Už nikdy nebudete muset kupovat přeslazené máslové dorty, které stejně nikomu nechutnají, vykouzlíte si svůj vlastní jedinečný dort.
 • Kuchtime
  e-Kuchařka s vámi bude všude
  Snadno si stáhnete PDF verzi do mobilu, kde se i velmi dobře čte. Pak už si ji jen v obchodě otevřete a můžete ihned nakoupit suroviny.

TO JE MOC TĚŽKÉ V MOJÍ E-KUCHAŘCE NEEXISTUJE!

Představte si, že vejdete do místnosti s úchvatným dortem, ze kterého nezbude ani drobeček a všichni se vás budou ptát na recept. Představte si, že upečete ty nejbarevnější makronky, nejkrásnější cupcakes nebo nejsmetanovější panna cottu a všichni žasnou obdivem. A představte si, že na vašem štědrovečerním stole budou ty nejmedovější perníčky s šarmantními madlenkami.  

Okouzlíte a nadchnete všechny svými napečenými dobrotami. E-kuchařka vám dodá odvahu, že i Vy všechny recepty zvládnete a budete na sebe pyšní nejen vy, ale i ti, kteří si na vaší dobrotě budou pochutnávat.

Kolik e-Kuchařka stojí?

E-Kuchařka Bohyní sladké kuchyně stojí 350 Kč.

Je určena všem pekařkám a cukrářkám, které hledají v receptech

 • Kuchtime
  jistotu
  recepty jsou nesčetněkrát vyzkoušené a ochutnané,
 • Kuchtime
  inspiraci
  u všech receptů najdete fotografie,
 • Kuchtime
  a radost z pečení
  díky přesným receptům se dostanete k požadovanému sladkému výsledku a ten vám dodá odvahu do dalšího pečení.
Kuchtime

Za 350 Kč získáte 21 úžasných receptů. Za tuto cenu neženete úchvatný lahodný dort, který se vám bude rozplývat na jazyku. Za tuto cenu neženete plný talíř barevných makronek a cupcakes. Za tuto cenu už si v dnešní době nekoupíte ani kilo cukroví.

Já vám naopak za tuto cenu nabízím 21 receptů, které si můžete dle libosti a sytosti péct kdykoliv se vám zachce a kolik se vám zachce. Zvládnete je sami a vámi upečená dobrota má nevyčíslitelnou cenu.

Říkáte si, že podobných receptů najdete na internetu stovky? Ano, máte pravdu. Já vám ale nedávám stovky receptů na jeden luxusní dort, já vám dávám přesně jeden recept. Nedávám vám sto rad a tipů, které jsou na internetu často protichůdné, dávám vám ke každému receptu jeden osvědčený postup. 

Navíc, v e-Kuchařce budete mít všech 21 receptů krásně pohromadě. A za hodinu, za kterou byste hledali například recept na smetanovou panna cottu, se vám bude chladit v ledničce. 

Kdybyste ale náhodou zjistili, že e-Kuchařka není pro vás, máte ode mě 14 denní garanci na vrácení peněz. Bez otázek vám peníze vrátím v plné výši.

Kuchtime podle e-Kuchařky

Vždycky mě lákal cheesecake, ale bála jsem se, že je to moc složité. Po přečtení blogu Kuchtime jsem si dodala odvahu a dala se do toho. Dopadlo to na výbornou a já se hned začala těšit, co dalšího podle e-Kuchařky Začínáme ve sladké kuchyni upeču. Kokosový sen má dokonalost už v názvu a výsledek je snad ještě víc než sen. Zabodovala jsem s ním v práci u kolegů 😊 Teď už si prohlížím recepty z další e-Kuchařky Bohyní sladké kuchyně, abych mohla běžet pro ingredience do obchodu. Pečení podle Móni je pro kuchařku radost a pro strávníky slast.
Kuchtime
Eliška
Protože jsem ve sladké kuchyni spíše začátečník a nemám ráda nekonečně dlouhé recepty s nejistým výsledkem, sáhla jsem po e-Kuchařce Začínáme ve sladké kuchyni, kterou jsem si zdarma stáhla a postupně vyzkoušela několik receptů. A výsledek? Byl skvělý, skoro jako na obrázku! 🙂 Velmi jsem ocenila jednoduchý postup, přičemž většinu surovin máte běžně doma a pokud ne, tak úplně jednoduše koupíte. Recepty jsou snadné a výsledek jednoznačně stojí za to. Nakonec jsem si s radostí koupila i další e-Kuchařku Bohyní sladké kuchyně a napekla podle ní dokonce i dcerce na křtiny, což velmi příjemně překvapilo mě i mé okolí 🙂.
Kuchtime
Tereza
Z této krásné a velmi přínosné kuchařky jsem opravdu nadšená. Je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a nabízí spoustu zajímavých receptů a jak se říká vychytávek pro pokročilé. Recepty jsou psané přesně krok po kroku, což je obrovská výhoda. A ty dokonalé fotky všech těch dobrot - věřte mi, že se Vám budou okamžitě sbíhat sliny. Měla jsem možnost některé recepty už i vyzkoušet a na takový stracciatellový dort nedám já i moje celá rodina dopustit. Myslím, že si mohu dovolit říci, že většina těchto dobrot nevydrží ani do druhého dne. Děkuji za velmi přínosné recepty a těším se na další 🙂.
Kuchtime
Monika

Už vás napadá, komu prvnímu z ní upečete dort? Už vás napadá příležitost, ke které upečete nějakou dobrotu? Jestli ano, na nic nečekejte a objednejte si svoji e-Kuchařku a začněte kuchtit.

Konec slov, že něco nejde, že je to moc složité. JDE A JÁ VÁM UKÁŽU JAK.

Konec slov, že neumíte péct. UMÍTE A JÁ VÁS POVEDU.

Konec slov, že nemáte recept. S E-KUCHAŘKOU JICH ZÍSKÁTE HNED 21. 

e-Kuchařka Bohyní sladké kuchyně díky 21 úžasným receptům už chce s vámi péct