Kuchtime

začínáme ve sladké kuchyni

s 9 BÁJEČNÝMI RECEPTY

Do svých receptů přidávám hrníček vášně smíchaný s radostí, velkou lžíci nadšení a dozdobuji láskou. S těmito ingrediencemi naučím péct i vás.

Získejte přístup k pravidelné dávce pečící inspirace a jako dárek dostanete svoji e-Kuchařku.

0
lidí už peče dobroty podle e-Kuchařky

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

 

Na jaké recepty se můžete v e-Kuchařce těšit?

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pečeme podle e-Kuchařky

 

Se ségrou jsme byly vždycky dobrá dvojka. Dvojčata Vencourovy, nikdy nás nedaly do stejného týmu, byly bychom neporazitelné 😀 Teď jsme konečně v něm a je to pecka. Ségra říká, že kdo umí číst, umí vařit. Myslím, že jsem rozhodně lepší ochutnavač, než "čtenář". Ještě že ona umí psát ty recepty tak, že když je čtete pozorně (a ne jako já, kdy vynecháte pár surovin, protože to je přece moc), fakt se to povede! Já a cheesecake jsme špatným příkladem = 0:2. Ale jen proto, že když ségra říká, čti to pořádně, já už myslím na to, jak to vyfotit. Takže já zůstávám u ochutnávání a focení, ale vím přesně, komu zavolat, když se rozhodnu jít do dalšího cheesecake souboje. Vlastně, Mone, neměla bys chvilku?
Kuchtime
ŽanetaFotografka

 

Děkuji za úžasnou e-Kuchařku. Všechny recepty vypadají skvěle, já jsem zatím zkusila Pana Dokonalého a jsem nadšená. Mám moc ráda lehké dorty se šlehačkovým krémem a lískové oříšky v tomto receptu dodaly dortu úplně jiný šmrnc! Už se těším, až vyzkouším další recepty 🙂 A abych nezapomněla... nejen, že jsme si smlsli na výborném dortu, ale namlsaly se i moje oči při pohledu na nádhernou grafiku a fotky. Skvělá práce!
Kuchtime
Anna PotůčkováKosmetická kuchařka, www.annapotuckova.cz