Objednávka e-Kuchařky Bohyní sladké kuchyně

 • Kuchtime
  ANO
  Objednávám si e-Kuchařku Bohyní sladké kuchyně díky 21 úžasným receptům v hodnotě 350 Kč a těším se, až všechny recepty vyzkouším.
 • Kuchtime
  ANO
  Těším se na to, že se naučím péct úžasné dorty, získám odvahu i na složitější dobroty a překvapím své blízké lákavým cukrovím.
 • Kuchtime
  ANO
  Vím, že mi e-Kuchařka dorazí v elektronickém formátu PDF na můj e-mail ihned poté, co zaplatím objednávku.
 • Kuchtime
  ANO
  Vím, že pokud zjistím, že e-Kuchařka není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši.

Vyplňte, prosím, pečlivě údaje do objednávky

Kuchtime

e-Kuchařka Bohyní sladké kuchyně

Kuchtime

díky 21 úžasným receptům

Pusťte se s nadšením a radostí do kuchtění podle e-Kuchařky a staňte se bohyní sladké kuchyně.

Z této krásné a velmi přínosné kuchařky jsem opravdu nadšená. Je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a nabízí spoustu zajímavých receptů a jak se říká vychytávek pro pokročilé. Recepty jsou psané přesně krok po kroku, což je obrovská výhoda. A ty dokonalé fotky všech těch dobrot - věřte mi, že se Vám budou okamžitě sbíhat sliny. Měla jsem možnost některé recepty už i vyzkoušet a na takový stracciatellový dort nedám já i moje celá rodina dopustit. Myslím, že si mohu dovolit říci, že většina těchto dobrot nevydrží ani do druhého dne. Děkuji za velmi přínosné recepty a těším se na další 🙂.
Kuchtime
Monika
Protože jsem ve sladké kuchyni spíše začátečník a nemám ráda nekonečně dlouhé recepty s nejistým výsledkem, sáhla jsem po e-Kuchařce Začínáme ve sladké kuchyni, kterou jsem si zdarma stáhla a postupně vyzkoušela několik receptů. A výsledek? Byl skvělý, skoro jako na obrázku! 🙂 Velmi jsem ocenila jednoduchý postup, přičemž většinu surovin máte běžně doma a pokud ne, tak úplně jednoduše koupíte. Recepty jsou snadné a výsledek jednoznačně stojí za to. Nakonec jsem si s radostí koupila i další e-Kuchařku Bohyní sladké kuchyně a napekla podle ní dokonce i dcerce na křtiny, což velmi příjemně překvapilo mě i mé okolí 🙂.
Kuchtime
Tereza

Potřebujete pomoc?

Napište mi na monika@kuchtime.eu.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.